Warszawa: 26.10.2015 Luksusowa Marka Roku 2015 Gala

0

Już za 3 dni spotkamy się w Hotelu Marriott w Warszawie, aby po raz kolejny poznać marki i firmy, które zasługują na miano “Luksusowa Marka Roku”. W zeszłym roku gościliśmy przedstawicieli Cin&Cin, Volvo, Cisowianka, Bre Bank i wielu innych!

Wielka Gala “Luksusowa Marka Roku 2015″ odbędzie się 26 października, o godz. 19.00, w reprezentacyjnych salach Warsaw Marriott Hotel. Tego wyjątkowego wieczoru spotkamy się w otoczeniu najbardziej luksusowych marek.

luksusowa Marka roku 1

Co roku gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze, a zawierane relacje ułatwiają dalszy rozwój firm i mocno wspierają ich wizerunek. Jest to także dobry moment do nawiązania kontaktów biznesowych, ale też relacji towarzyskich. W zeszłym roku wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Ewa Minge, Marek Włodarczyk, Władysław Kozakiewicz, Andrzej Pągowski, na scenie: Dariusz Stachura, Jerzy Grunwald, Izabella Żebrowska oraz prowadzący: Tomasz Stockinger i Wiola Wrzesińska. Pomysłodawca i organizator Mariusz Pujszo zatroszczył się o najlepszą oprawę i obsługę gości, którzy wychodzili z gali w doskonałych humorach.

Zobaczmy jak Goście bawili się w poprzednich latach.

fot. Archiwum Luksusowa Marka Roku

Leave A Reply