soWoman.pl wspiera: 366 dni Mocy Kalendarz 2016

1

Wyobraź sobie KALENDARZ 2016 i 366 DNI MOCY, wyobraź sobie WIEDZĘ dwunastu ekspertów rozwoju osobistego w jednym miejscu,  niezwykły TERMINARZ, po który sięgasz z uśmiechem i ciekawością, który codziennie cię motywuje, wspiera, poszerza horyzonty. 

kalendarz 2016

 

- Projekt “366 dni mocy” to nie tylko fizyczny kalendarz. To kalendarz, który będzie Cię wspierał w rozwoju, ale też, odpowiednie otoczenie, dzięki któremu będziesz mógł rozwinąć skrzydła - mówi Rafał Kaczmarek, współtwórca kalendarza 366 dni Mocy.  

Tysiące kalendarzy, ale tylko ten jest wyjątkowy. Znajdziecie w nim bowiem wiedzę ekspertów, inspirujące historie, ciekawe artykuły, informacje o szkoleniach, miejsce na plany, marzenia, przemyślenia. A wszystko to zszyte w eleganckiej, nowoczesnej okładce.
 

Kalendarz w trzech słowach ?

Twój dziennik rozwoju, bilet na eventy,  niespodzianka

Zobacz jak Ewa Łukasiewicz, pomysłodawczyni 366 dni mocy, zaprasza Ciebie do uczestnictwa w projekcie.  Kalendarz w cenie promocyjnej tylko do 26.10.2015. Kupisz go TUTAJ.

Discussion1 komentarz

  1. Tak Właśnie Tak Moi drodzy zapraszamy do naszego fantastycznego Projektu i wierzymy, że będzie wam służył bardziej niż myślicie :) ponieważ znajdziecie tam dużo niespodzianek w środku

    pozdrawiamy Team moc2.pl

Leave A Reply