POZNAŃ: Wielka Gala Charytatywna – Kobiety Kobietom, 2.03.2015

0

Już za niecały miesiąc, bo 2 marca br. w Poznaniu odbędzie się Wielka Gala Charytatywna Kobiety Kobietom przeciw przemocy w rodzinie.

Na udział w tej gali zaprasza Teatr Wielki przy ulicy Fredry 9 w Poznaniu. Gala rozpocznie się o godzinie 20.00 i wystąpią na niej trzy Wielkopolanki: Krystyna Prońko, Halina Frąckowiak oraz Hanna Banaszak. Trzy artystki po raz pierwszy staną razem na poznańskiej scenie i zaprezentują swoje największe przeboje.

Piosenkarki te znane są z wykonywania m.in. takich piosenek jak: Jesteś lekiem na całe złoMałe tęsknotyByłeś, jesteś, będziesz mój (Krystyna Prońko), Mały elf, Papierowy księżyc, Napisz, proszę, Bądź gotowy dziś do drogi (Halina Frąckowiak), Samba przed rozstaniem, Łagodnie płynę w twych ramionach (Hanna Banaszak).

Kobiety Kobietom to gala, która wspierać będzie działania Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie z Przeźmierowa (miejscowości położonej pod Poznaniem).

Wpływy uzyskane z tejże gali zostaną przeznaczone na rzecz kobiet i dzieci doświadczonych przemocą rodzinną.

Udział w tym wydarzeniu to połączenie przyjemnego z pożytecznym, gdyż będzie to mile spędzony czas, a jednocześnie wymierna pomoc ofiarom domowej przemocy.

Bilety można zakupić w kasach Teatru Wielkiego oraz w serwisie www.bilety24.pl .

Ceny biletów: 129,00 (parter), 99,00 (balkon II), 69,00 (balkon III).

 

1 of 1

Leave A Reply