Poznań : Stary Browar Nowym krokiem [ZDJĘCIA]

0

Stary Browar : Nowym krokiem można rozpocząć Nowy Rok w Starym Browarze, a to za sprawą otwartych właśnie salonów Zebra i Badura.

 Zebra to specjalizująca się w markowych butach dla kobiet i mężczyzn sieć sklepów obuwniczych działająca od 1989 roku. Posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt cenionych brandów, takich jak Armani Jeans, Guess, Calvin Klein Jeans, Tommy Hilfiger, Love Moschino, Ralph Lauren, Versace Jeans czy Baldowski. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie „Zebra” cieszy się licznym gronem wiernych klientów, którym marka zapewnia także miłą i profesjonalną pomoc przy zakupach. Salon Zebra zlokalizowany jest w Pasażu na poziomie +2 w pobliżu „Multikina” i ma powierzchnię ponad 80 m2.

W ostatnich dniach ofertę Starego Browaru wzbogacił także salon Badura, oferujący obuwie oraz elegancką galanterię dla kobiet i mężczyzn. Ta polska marka działająca od ponad 30 lat specjalizuje się w produktach szytych z najlepszej jakości materiałów, z ogromną dbałością o wykończenie, detal i wygodę. W jej ofercie znajdziemy przede wszystkim buty i dodatki (torebki, paski, portfele) dla osób ceniących elegancję na co dzień, ale nie brakuje w niej także butów na większe wyjścia, jak i propozycji bardziej casualowych. Salon Badura mieści się w  Atrium na parterze, obok Zara Home. Ma powierzchnię ponad 60 m2.

Salon Badura w Starym Browarze, fot. M. Zakrzewski - 1 Salon Badura w Starym Browarze, fot. M. Zakrzewski - 2 Salon Badura w Starym Browarze, fot. M. Zakrzewski - 3 Salon Zebra w Starym Browarze, fot. J. Wittchen - 1 Salon Zebra w Starym Browarze, fot. J. Wittchen - 2 Salon Zebra w Starym Browarze, fot. J. Wittchen - 3 Salon Zebra w Starym Browarze, fot. J. Wittchen - 4

1 of 1

Leave A Reply