POZNAŃ: Rocket Festiwal 2015

0

Już w sobotę 28 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej Arena przy ulicy Wyspiańskiego 33 w Poznaniu po raz kolejny odbędzie się koncert Rocket Festiwal z udziałem kilku zespołów muzycznych.

Rocket Festiwal to następca koncertów Rock in Arena i tę nazwę nosi od 2014 roku. Tym razem zagrają zespoły: Hey z Kasią Nosowską na czele (zespół istniejący od początku lat 90-tych i znany z takich utworów jak m.in. Zazdrość, Teksański, Cisza, ja i czas, Cudzoziemka w raju kobiet, Muka!, Byłabym, Mimo wszystko czy Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!), Luxtorpeda (grupa powstała w 2010 roku, jej członkiem jest Robert Friedrich – znany m.in. z zespołu Arka Noego), Happysad (zespół został założony w 2001 roku, znane utwory to np.: Zanim pójdę, Wrócimy tu jeszcze, Taką wodą być, Noc jak każda inna), Muchy (grupa muzyczna założona w Poznaniu w 2004 roku), Oberschlesien (finaliści programu Must Be The Music - zajęli drugie miejsce, zespół ten stawia na industrialne brzmienie i mocne teksty śpiewane po śląsku) i Chemia (zespół założony w 2007 roku, koncertowanie zaczął trzy lata później).

Rocket Festiwal to dobry sposób na spędzenie wolnego, sobotniego wieczoru dla osób lubiących rockowe, mocniejsze brzmienia. Otwarcie drzwi Areny przewidywane jest na godzinę 15.30, a już o godzinie 16.00 ma zacząć grać pierwszy zespół (Chemia). Potem na scenę wyjdą Oberschlesien, Muchy, Happysad, Hey i finał należeć będzie do grupy Luxtorpeda.

Ceny biletów: 75 lub 85 złotych.

Bilety można kupić w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn, a także na stronach: www.biletomat.pl , www.go-ahead.pl , www.eventim.pl , www.ticketpro.pl , www.ebilet.pl

Koncerty Rocket Festiwal w 2015 roku odbędą się również w Szczecinie (Arena Szczecin, 27.02.), Gdyni (Gdynia Arena, 7.03.), Lublinie (Hala Globus, 21.02.) i Warszawie (Torwar, 20.02.).

 

Leave A Reply