Poznań: Pozytywny Klub Starego Browaru 13-16.03.2017

0

9. edycja Klubu Starego Browaru odbędzie się w dniach 13-16 marca pod hasłem #pozytywny. Setki najlepszych klientów Starego Browaru bawić się będą jak zwykle w przestrzeniach Blow Up Hall 5050 i Słodowni Starego Browaru.

Pokazy kolekcji wiosna-lato 2017 godz. 19.30

Podobnie jak w poprzednich edycjach, reżyserię i choreografię pokazów ponad 50 marek premium obecnych w Starym Browarze przygotowała Katarzyna Sokołowska. Za stylizację odpowiada Maria Szaj, za muzykę Tomasz Butowtt. Wystąpią, m.in. uczestnicy programu „Top Model” TVN.

Sztuka godz. 20.10

Tym razem goście obejrzą spektakl „Pozytywni” z Magdaleną Boczarską, Olgą Bołądź, Łukaszem Simlatem i Januszem Chabiorem. Autorem scenariusza komedii o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia jest Cezary Harasimowicz, a reżyserem sztuki jest Krzysztof Czeczot.

Zabawa i cel charytatywny godz. 21.25

Podczas 9. edycji Klubu prowadzona będzie zbiórka funduszy na rzecz najmłodszych podopiecznych Drużyny Szpiku. W międzyczasie odbędzie się losowanie nagród przygotowanych przez gospodarzy wieczoru – marki premium dostępnych w Starym Browarze.

Poczęstunek „Top Chefa” godz.21:55

Na zakończenie wieczoru Tomasz Purol, zwycięzca 5. edycji programu „Top Chef” i szef kuchni restauracji Blow Up Hall 5050 zaserwuje poczęstunek. Jak zwykle będzie to niespodzianka.

Klub Starego Browaru po raz kolejny poprowadzi Marta Klepka.

Partnerzy: Bank Pekao Private Banking, Pioneer Pekao Investments, Karlik Autoryzowany Dealer Samochodów, Blow Up Hall 5050, IBB Andersia Hotel

Leave A Reply