Poznań: 23 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 11.01.2015. Pomimo problemów udało się

0

Koncerty z okazji XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pl. Adama Mickiewicza w Poznaniu zostały odwołane. – W związku z ostrzeżeniami wydanymi przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej o południowo-zachodnim i zachodnim wietrze w porywach osiągającym nawet do 90 km/h, podjęliśmy decyzję o odwołaniu – poinformowali organizatorzy. Koncerty zgodnie z programem odbyły się w Zamku. Udało się!

Był telebim i światełko

Organizatorzy nie zrezygnowali z zaplanowanych wydarzeń. Zgodnie z planem przed budynkiem Centrum Kultury Zamek stanął telebim, na którym wyświetlane były koncerty z  Sali Wielkiej Zamku. O godz. 20 w tym samym miejscu pofrunęło “światełko do nieba”. Była karuzela, kiermasz mediów, punkt krwiodawstwa, kącik promocji zdrowia, animacje dla dzieci, zajęcia z samoobrony Defendu,  fire show, licytacje. Na scenie wystąpili:

Second Child   młodzi i ambitni, nie chcą kopiować ani naśladować, dlatego tworzą własne, oryginalne brzmienia, muzyka jest pewnego rodzaju odskocznią od codziennych zmagań z rzeczywistością.

SWING SUICIDE pięcioosobowy zespół z Poznania,  inspiracją dla nich jest Black Sabbath, Alice In Chains, Down, QOTSA. Podczas 23. finału WOŚP zostały zaprezentowane nowe numery w klimacie Grunge/Stoner Rock.

DRET  raper pochodzący ze Śremu. W 2011 roku na rynku ukazał się jego oficjalny, debiutancki album “Nie oceniaj płyty po okładce”.

WOWA Z CHARKOWA piętnastoosobowa grupa muzyczna założona w czerwcu 2011 roku przez jej lidera Waldemara Ba

Comments are closed.