Polska: Sue Cassidy w Polsce, czyli inspiracja, motywacja, misja w hollywoodzkim stylu.

0

Która z nas nie dąży do niezależności, uwielbia się rozwijać i o siebie dbać? Chętnie inspirujemy się kobietami sukcesu, zwłaszcza tymi, które w mniej lub bardziej bezpośredni sposób zmieniają życie innych.

Jedną z takich fenomenalnych osobowości jest Sue Cassidy, która niebawem pod patronatem Arbonne International i Sowoman.pl przyjedzie do Polski i spotka się z chcącymi ją poznać osobiście.

Sue Cassidy w tym roku odwiedzi tylko kilka miast Polski – Warszawę, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Spotkania odbędą się w dniach 15-19 maja.

Sue mieszka w Los Angeles w słonecznej Kalifornii i miała to szczęście wieść życie, o którym wielu zapewne marzy . Jest autorką piosenek dla takich gwiazd, jak Tina Turner czy Olivia Newton – John. Współautorka książki „ The Lifeboard” o systemie wyznaczania sobie celów, która w chwili ukazania się była na numerem 1 na liście Amazon – i jakby tego było mało to także, do niedawna, żona znanego aktora,gitarzysty, wokalisty Davida Cassidy. Wydawać by się mogło, że niczego jej nie brakowało… a jednak w jej życiu pojawiło się coś, co wniosło o wiele więcej niż sobie wyobrażała…

Kolejny aspekt jej niezwykłej osobowości obrazuje ciekawa historia. Swego czasu Sue spotykała się z pewnym pilotem, który obiecywał zabrać ją samolotem w krótki lot, ale koniec końców na obiecankach się skończyło, więc postanowiła nie czekać dłużej i wzięła sprawy w swoje ręce. Co zrobiła? Poszła na niezbędne kursy i sama nauczyła się latać zostając jedną z niewielu kobiet pilotów w swojej kategorii na świecie a w przyszłości właścicielką własnego samolotu!

Za osobistą misję uważa walkę z testowaniem kosmetyków na zwierzętach. Nieformalna ambasadorka zwalczania tego procederu wśród firm kosmetycznych. Inspirująca, pełna pozytywnej energii, jest wzorem do naśladowania dla tysięcy kobiet w Stanach Zjednoczonych i Anglii… a teraz zapewne także w Polsce.

Teraz i Ty masz szansę, aby z bliska przekonać się jak niezwykłą jest osobą! Już w maju Sue Cassidy zawita do Polski.  Dokładny harmonogram spotkań podamy wkrótce.

Ale już teraz polecamy i zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu . Warto się pospieszyć, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Przyjdź i przekonaj się jak niesamowita jest Sue i jakie możliwości rozwoju otwiera teraz dla innych także w Polsce.

Aby zgłosić chęć udziału w spotkaniu z Sue w jednym z miast (Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk), do 13 maja należy wysłać email na adres: spotkanie.cassidy@o2.pl z nazwą miasta w tytule.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Dla pierwszych 10 osób czekają nagrody :)

Zapraszamy!

David Cassidy and Sue Cassidy  

  

Zdjęcia: archiwum własne Sue Cassidy

 

Leave A Reply