Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych: 21-22.02.2015 na Stadionie Narodowym

0

W sobotę 21 lutego wszyscy miłośnicy kotów powinni niezwłocznie udać się na Stadion Narodowy. Rozpocznie się wówczas Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, gdzie będziemy mogli podziwiać m.in,. koty syberyjskie, rosyjskie niebieski, perskie czy brytyjskie. Wydarzenie potrwa dwa dni i odbędzie się w sali Galeria na poziomie -1. Do zobaczenia:)!

Podczas wystawy kotów na Stadionie Narodowym, będziemy mogli podziwiać ponad 300 gatunków kotów z całego świata – od małych, bezwłosych egzotycznych kotów egipskich po ogromne i puchate maine coon’y. Jakby tych atrakcji było mało, podczas wydarzenia odbędą się również wybory kocich miss:) – czyli najpiękniejszych kotów wystawy.

Aż 8 międzynarodowych sędziów dokładnie obejrzy wymuskanych kocich pupili. Dla nas wszystkie są piękne, ale dlaczego rezygnować z takiego widowiska?  Na wystawie pojawią się przedstawiciele schroniska Na Paluchu. Można im będzie przekazywać karmę czy inne potrzebne bezdomnym zwierzętom artykuły.

Dodatkowym smaczkiem będzie występ poety Franciszka Klimka, którego do pisania wierszy zainspirowały właśnie koty, co zresztą zupełnie nas nie dziwi:)!  Wystawa czynna będzie dla zwiedzających w sobotę, 21 lutego, w godz. 9.30 – 17.30, a w niedzielę,22 lutego, w godz. 9.30 – 17.00.

Źródło: sxc.hu

Źródło: sxc.hu

 

 

Leave A Reply