Katy Perry 24.02.2015 zaśpiewa w Krakowie – ciekawostki, harmonogram imprezy, bilety

0

24 lutego wielki dzień dla fanów Katy Perry. Znana z bajkowych i kolorowych teledysków i stylizacji artystka wystąpi bowiem w Krakowie.

Barwna ikona popu, która pokochaliśmy od kiedy pocałowała dziewczynę w swoim pierwszym ogólnoświatowym hicie – zawita do Polski. Artystka promuje swoją najnowsza płytę “Prism”. 21 lutego wystąpiła już w Milanie we Włoszech, a dziś zaśpiewa w stolicy Czech. 24 lutego wszyscy, którzy zapłacili od 200 zł wzwyż za bilety odpowiednio wcześnie zobaczą ją na żywo na Kraków Arenie. Ci, którzy nie zdobyli się na taki wydatek, muszą zadowolić się relacjami i filmikami, które już wkrótce pojawią się na Youtube’ie. Jest jeszcze szansa na zdobycie ostatnich wolnych miejsc na koncert w Austrii, który odbędzie się 26 lutego.

Katy Perry – ciekawostki

Katy Perry to jedynie pseudonim artystyczny amerykańskiej piosenkarki. Naprawdę nazywa się Katheryn Elizabeth Hudson. Urodziła się w 1984 r . w Santa Barbara w Kalifornii. Dorastała w rodzinie pastora, w której dużą wagę przywiązywano nie tylko do religii, ale również do muzyki. Od najmłodszych lat Katy śpiewała w chórkach gospel.

Katy nie od razu odniosła sukces, ale cechowała się dużym uporem i determinacją. Tego na pewno możemy się od niej nauczyć – porażki nie demotywowały jej, a jedynie skłaniały do większego wysiłku w dążeniu do celu. Pierwszy album piosenkarki, wydany jeszcze pod pseudonimem Katy Hudson, przeszedł bez echa. Dopiero przyjęcie pseudonimu Katy Perry i postawienie na bajkowe, oszałamiające kolorami i melodyjnymi utworami teledyski, w końcu się opłaciło.

Gdy Katy śpiewała jeszcze muzykę chrześcijańską spotykała się z liderem grupy Relient K – Matthew Thiessenem, później z amerykańskim muzykiem Travisem McCoyem. W październiku 2010 roku wyszła za brytyjskiego aktora, Russella Branda. Związek ten był szeroko komentowany w plotkarskiej prasie. pisano, że jest bardzo burzliwy, a Russel bardzo zazdrości zonie kariery i nie może się pogodzić z jej sukcesami. Jak było naprawdę, wiedzą tylko małżonkowie. Pewne jest natomiast, że para rozwiodła się po niespełna 18 miesiącach od ślubu.

Koncert Katy Perry w Krakowie – harmonogram imprezy (informacje od organizatora)

17:30 – Early Entrance

18:00 – otwarcie bram

19:30 – Charlie XCX

20:35 – KATY PERRY

Koncert Katy Perry w Krakowie – ceny biletów (informacje od organizatora)

Trybuny  199,00 – 399,00 zł

Reflection Section – Golden Circle (Inside Walkway)  449,00 zł

Golden Circle  (Outside Walkway)  289,00 zł

GA (płyta)  169,00 zł

Niepełnosprawni  169,00 zł

Katy Perry zaprasza na koncert w Polsce

Katy Perry – występ na SuperBowl

1 of 1

Leave A Reply