HUGO BOSS inspiracje w salonach [ZDJĘCIA]

0

Swą pierwszą szwalnię założył w 1924 roku, a w dzisiejszych czasach jest marką rozpoznawalną na całym świecie.  HUGO BOSS, marka znana mężczyznom głównie z dobrze skrojonych garniturów a paniom z perfum. HUGO BOSS otwiera kolejne salony. Tym razem w Polsce.

 Czarny, stalowy ruszt, na którym został umieszczony system oświetlenia LED oraz unikatowe panele ścienne z ekskluzywnych materiałów są intrygującymi i charakterystycznymi elementami nowego konceptu salonu. To nowy design salonów HUGO BOSS. 

Całość odzwierciedla konsekwentna filozofie designu HUGO BOSS: nowoczesność i wyrafinowanie. Skontrastowane z barwionym na brązowo szkłem, czarne profilowania oraz lustra i powierzchnie o wysokim połysku są symbolem czystości i geometrycznej estetyki. Prawdziwie wizjonerskim elementem jest „objet de lumière”, czyli współczesna interpretacja wielkiego żyrandola, który łączy formę i funkcje . Oświetlenie pozwala na dynamiczne poła czenie różnych części salonu. Siła i przejrzystość nowych wnętrza tworzą idealne miejsce do prezentacji kluczowej marki BOSS, jednocześnie zapewniając niepowtarzalne zakupowe doświadczenie.

Hugo BOSS otworzył dwa salony: w Poznaniu w Starym Browarze przy ulicy Półwiejska 42 oraz w Katowicach w Silesia City Ceter przy ulicy ul. Chorzowska 107.

HUGO BOSS HUGO BOSSHUGO BOSS HUGO BOSS HUGO BOSS  HUGO BOSS HUGO BOSS

 

Leave A Reply