Gwiazdy na premierze filmu Ostatni Klaps w Warszawie – 19.05.2015

0

We wtorek 19 maja 2015 r. w warszawskim kinie Luna odbyła się premiera filmu “Ostatni Klaps”. Na imprezie, oprócz ludzi związanych z filmem pojawiło się sporo gwiazd. Zobacz, jak wyglądał bankiet po premierze i dowiedz się więcej o filmie “Ostatni Klaps” .

 Ostatni Klaps – garść najważniejszych informacji

“Ostatni Kaps” to fil Gerwazego Reguły, do którego scenariusz napisał Mariusz Pujszo. Na ekranie zobaczyć możemy między innymi Maję Frykowską, Marka Włodarczyka, Mariusza Pujszo czy Marcina Milowicza.

Scenariuszem zapomnianego reżysera, którego gra Pujszo zaczyna się interesować bogaty producent. Obaj mają różne wizje tego samego filmu. Producent na co dzień zajmuje się bowiem tworzeniem znanych na całym świecie filmów porno. Prowadzi to do całej serii zabawnych pomyłek.

Ostatni Klaps – premiera

Premiera filmu zgromadziła wiele znanych warszawskich osobistości świata filmu oraz gwiazd i celebrytów. Na imprezę nie dotarła jednak główna gwiazda filmu Maja Frykowska, którą w domu zatrzymał niedawno urodzony maluch. Na bankiecie po emisji bawili się między innymi: Marek Włodarczyk, Dawid Woliński, Krzysztof “Skiba” Skibiński

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave A Reply