Gdzie na grilla 2015 – Bydgoszcz. Miejsca na grilla i ognisko w Bydgoszczy

0

Sezon na grilla jest już oficjalnie otwarty. Redakcja sowoman.pl też ma już za sobą pierwsze kiełbaski i pyszną karkówkę z grilla, bo dieta dietą, ale nic nie smakuje tak jak własnoręcznie upichcony na ruszcie boczek:) Jeśli i Wy nie możecie się oprzeć pokusie, pamiętajcie, że za grillowanie w niedozwolonym miejscu słono zapłacicie. Zobaczcie, gdzie można spokojnie i bez stresu grillować w Bydgoszczy.

Przed wyruszeniem na grilla warto sprawdzić czy park lub inne miejsce, do którego się wybieramy, pozwala na pichcenie kiełbasek na  świeżym powietrzu.

- Powszechnie obowiązujące przepisy, nie zabraniają obecnie wprost grillowania na balkonach oraz w miejscach publicznych. Należy jednak każdorazowo mieć na uwadze, iż takie czynności mogą naruszać inne uregulowania prawne, wynikające np. z przepisów p.poż., porządkowych, regulaminów wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, regulaminów parków, jak również z zasad współżycia społecznego.  – czytamy na stronie Straży Miejskiej w Bydgoszczy.

Mieszkańcy tego pięknego miasta polecają tereny nad Wisłą za mostem fordonskim w Strzyzawie, Malej Kępie ze względu na piękne widoki.
Również okolice Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku na pewno Was nie rozczarują.

Warto odwiedzić z grillem również Strzelce Dolne. Jest tam (jadąc z Bydgoszczy po prawej
stronie) wydzielony teren z boiskiem ławeczkami.

Leave A Reply