Finał WOŚP 2016: Driftuj z Kubą Przygońskim i Orkiestrą

0

Finał WOŚP 2016 i fani driftu  oraz Kuba Przygoński.  Jak to możliwe? Kuba Przygoński czynnie zaangażuje się w działanie WOŚP 2016. Wystąpi bowiem w roli instruktora.  Jego fani będą mieć niecodzienną okazję nauczyć się palenia gumy od samego mistrza. Teraz każdy ma szansę przez godzinę wypróbować się w ekstremalnej jeździe za kierownicą tuningowanej 1000-konnej Toyoty GT86. 

 Taki „przedmiot” wystawił na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rekordzista Guinnessa w drifcie. Do tej pory wylicytowano 3 650,00 zł, ale aukcja potrwa do 17 stycznia, więc jeszcze wszystko może się wydarzyć.

W 2013 roku Przygoński ustanowił Toyotą GT86 rekord Guinnessa, driftując z prędkością 217,97 km/h. Kierowca z powodzeniem startuje też w zawodach driftingowych Super Drift Series. Przez lata Przygoński był znany przede wszystkim jako motocyklista, m.in. ze świetnych występów na rajdzie Dakar. W 2014 roku zajął 6 miejsce, osiągając najlepszy wynik polskiego motocyklisty w historii tego rajdu. Był też mistrzem Polski w rajdach enduro i zespołowym mistrzem Polski w motocrossie. W tegorocznym rajdzie Dakar przesiadł się za kierownicę czterech kółek.

Strona licytacji:

http://aukcje.wosp.org.pl/nauka-driftu-z-mistrzem-kuba-przygonskim-i2543315?utm_source=rzeczyodserca&utm_medium=film&utm_campaign=rzeczyodserca

Kuba Przygoński zaprasza na aukcję [VIDEO]

http://rzeczyodserca.pl/zobacz/aukcja/776/kuba_przygonski

www.newsrm.tv

 

 

1 of 1

Leave A Reply