Dzień Mężczyzn – Atrakcje 10.03.2015 r. w Warszawie

1

10 marca 2015 r. obchodzimy Dzień Mężczyzn. Pamiętajmy o nim, zwłaszcza jeśli 8 marca otrzymałyśmy kwiaty czy upominki. W tym dniu zamiast wydawać pieniądze w sklepie z drobiazgami zabierzmy naszych Panów na ciekawy koncert, sztukę czy do kina. Sprawdźcie, co tego dnia warto zrobić w Warszawie.

Dzień Mężczyzny 2015 – Akt nieMęski

Miejsce: Warszawa – Śródmieście, Tygmont Live Club

Termin: 17 lutego – 17 marca 2015

Atrakcje: Oryginalna wystawa męskich aktów

Cena: Wstęp wolny

 

Dzień Mężczyzny 2015 – Z malarstwem

Miejsce: Warszawa – Bielany, Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany, ul. Duracza 19

Termin: Do 31 marca 2015

Atrakcje: Opis organizatora: Tym razem do podzielenia się z nami artystyczną wizją rzeczywistości zaprosiliśmy Jacka Maślankiewicza – twórcę nietuzinkowego – obdarzonego pasją, niezwykłym darem obserwacji, oryginalnym warsztatem, które zebrane w całość wprowadzą Państwa w pełen emocji, przemyśleń, barw i metafizyki osobisty świat malarstwa artysty. Otwarcie wystawy „Oblicza Maślankiewicza” odbyło się 27 lutego br. A do oglądania, przeżywania i interpretowania prezentowanych dzieł zapraszamy Państwa do 31 marca 2015 roku w godzinach pracy Biblioteki.

Wystawa prezentowana jest w siedzibie Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany w Warszawie przy ul. Duracza 19.

Urodzony w 1955 roku, Jacek Maślankiewicz, ukończył warszawską Akademii Sztuk Pięknych, gdzie kształcił się m.in. w pracowni profesora Rajmunda Ziemskiego. Malarstwem interesował się od wczesnych lat dziecięcych, kształcił umiejętności pod kierunkiem ojca – artysty malarza Ireneusza Maślankiewicza. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych, poplenerowych i pokazów zbiorowych w Polsce i Europie. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i na wszystkich kontynentach. Największa z prywatnych kolekcji jego prac należy do Państwa Agnieszki i Jacka Majdax. Od 26 kwietnia 2010 do 10 stycznia 2014 r. pełnił funkcję Prezesa Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

Cena: Wstęp wolny

 

 

Dzień Mężczyzny 2015 – Z fotografią

Miejsce: Warszawa – Wola, Biocultura Cafe, ul. Sokołowska 9/U31

Termin: Do 31 marca 2015

Atrakcje: Oryginalna wystawa fotografii “Widoki na szkło”

Cena: Wstęp wolny

 

1 of 1

Discussion1 komentarz

Leave A Reply