Dzień kobiet 2015: Atrakcje w Łodzi 8.03.2015

0

8 marca 2015, czyli w Dzień Kobiet w Łodzi odbywa się wiele ciekawych wydarzeń. Oznacza to, że ten szczególny dla wszystkich Pań dzień, możemy spędzić w taki sposób, by wspomnienia cieszyły nas aż do przyszłego marca. Zobaczcie dokąd warto udać się 8 marca w Łodzi.

DZIEŃ KOBIET 2015 – NA KONCERCIE PERFECTU

Miejsce: Atlas Arena Al. Bandurskiego 7 94-020 Łódź

Termin: 8 marca 2015, godzina 19:45

Atrakcje: Koncert Perfect, trasa z okazji 35-lecia legendarnego zespołu, goście: Ryszard Sygitowicz, Patrycja Markowska, Igor Herbut (LemON

Cena: 70-130 zł w zależności od miejsca

 

DZIEŃ KOBIET 2015 – WYBÓR MISS  ŁODZI

Miejsce: Klub Gossip

Termin: 6 marca 2015, godzina 21:00

Atrakcje: Impreza w klubie, konkursy, niespodzianki i wybór Miss Nastolatek, zasady konkursu (opis organizatora):

Wstaw swoje najlepsze zdjęcie na tablice wydarzenia z krótkim uzasadnieniem dlaczego to właśnie ty masz wygrać główną nagrodę, następnie zdobądź największą liczbę lajków i zakwalifikuj się do pierwszej piątki ! Liczą się tylko i wyłącznie glosy osób które lubią fanpage GiT Events bo tylko wtedy możemy zweryfikować prawdziwość głosów ! Jedno kliknięcie „Lubie to” – jeden głos.  Pięć dziewczyn z największa ilością głosów, które zakwalifikują się do wielkiego finału wyłaniamy 5 marca o godzinie 20.00! Następnie każdy uczestnik imprezy podczas wejścia będzie mógł oddać jeden głos na swoja faworytkę ! Osoba z największa ilością głosów wygrywa !  ✔ NAGRODY : 1 MIEJSCE : 100 PLN + PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA 2 MIEJSCE : 50 zł + 3 ZAPROSZENIA NA KOLEJNĄ IMPREZĘ 3 MIEJSCE : 5 ZAPROSZEŃ NA KOLEJNĄ IMPREZĘ

Cena: 15 zł, 20 zł w dniu imprezy

 

DZIEŃ KOBIET 2015 – ROZWIŃ SWOJĄ KARIERĘ

Miejsce: Biuro Accenture LDC, ul. Wólczańska 178, Łódź

Termin: 9 marca, godz. 12:00 – 15:15

Atrakcje: Warsztaty wzmacniające kompetencje przydatne w karierze zawodowej – dla studentek IT

Cena: Wstęp wolny, zainteresowane studentki muszą tylko wysłać maila z imieniem, nazwiskiem i kierunkiem studiów na adres: monika.kaczmarek@accenture.com, w tytule wiadomości wpisując „Dzień Kobiet w Accenture LDC”

 

DZIEŃ KOBIET 2015 – W TEATRZE

Miejsce: Teatr rozrywki “Lutnia” ul. Piotrkowska 243 90-456 Łódź

Termin: 8 marca 2015, godzina 16:00

Atrakcje: Spektakl “Żona do adopcji”. Opis organizatora:

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Obsada: Patrycja Szczepanowska, Marek Pituch, Jakub Wons

Cena: 50 zł

 

Leave A Reply