Chappie – męski film, na który warto się wybrać

0

13 marca 2015 r. do polskich kin wejdzie film Chappie – teoretycznie klasyczne męskie kino, jednak sądzę, że każda z nas chętnie wybierze się na tę opowieść do kina. To historia robota, który myśli i czuje – tytułowego Chappiego, oraz dwóch gangsterów, którzy porywają go i chcą wykorzystać we własnych celach.

W filmie “Chappie” przenosimy się do czasów, kiedy roboty towarzyszą nam w życiu codziennym. Poznajemy tytułowego Chappiego – policyjny prototyp do zadań specjalnych. Aby robot lepiej wykonywał skomplikowane zadania, wyposażono go w zdolność abstrakcyjnego myślenia oraz odczuwania emocji.

Chappie poznaje świat jak dziecko – ogromny wpływa maja na niego ludzie. W policji pomagał w walce z gangsterami. Niestety zostaje porwany przez gangsterów, którzy postanawiają ukształtować go na nowo. I tak poczciwy Chappie bierze udział w brutalnych napadach i zbrodniach. Jak dalej potoczą się jego losy?

Polecamy ten film, bo jest przewrotny – takie kino dla mężczyzn, którzy udają, że nic ich nie wzrusza, ale po cichu ocierają w ciemnym kinie łezkę. Historia Chappiego wciąga i wzrusza każdego – twardzieli i wrażliwe panie. Dla nas dodatkowym argumentem będzie też doskonały i zniewalająco przystojny Hugh Jackman:)

Chappie – zwiastun filmu

1 of 1

Leave A Reply