You Can Dance – Jury jest zachwycone poziomem tancerzy

0

Rozpoczęła się już nowa edycja programu “You Can Dance”. Po długiej przerwie fani tańca i muzyki znów mogą z wypiekami na twarzy śledzić losy ambitnych, młodych tancerzy. Jurorzy show zauważyli, że w tej edycji mamy do czynienia z bardzo wysokim poziomem. Ludzie, którzy jeszcze w liceum oglądali poprzednie edycje, wiedzieli jak się przygotować i intensywnie ćwiczyli, licząc na wznowienie programu. Do redakcji TVN nadchodziły setki listów z prośbami o przywrócenie show i tej wiosny, ich prośby zostały wysłuchane:)

W najnowszej edycji You Can Dance jurorami są: Agustin Egurrola, Marcin Piróg oraz Kinga Rusin, która kiedyś prowadziła program. Zastąpi ją, jaw w poprzedniej edycji – Patrycja Kazadi.

Po pierwszych castingach jurorzy nie kryli zaskoczenia wysokim poziomem zawodników.- Jestem zaskoczony tym, że op tylu latach wracają do nas ludzie “kompletni”. Ludzie są przygotowani i to przygotowani wielowątkowo. Są fajni, są autentyczni, wiedza jaką wartość mają w sobie – powiedział w Dzień dobry TVN jeden z jurorów Michał Piróg.  – Mnie najbardziej zaskoczyła niesamowita dojrzałość najmłodszych zawodników – dodała Kinga Rusin.

You Can Dance

Emisja: Poniedziałek 21:30

1 of 1

Leave A Reply