Moim okiem: Najpiękniejsza Panna Młoda 2016 Poznań [ZDJĘCIA]

0

Justyna Latanowicz to Najpiękniejsza Panna Młoda 2016 roku. Kasia Gasik zajęła drugie miejsce, trzecie Agnieszka Wrotyńska. Dziewczyny wyglądały przepięknie w kreacjach ślubnych i sukniach wieczorowych. Czuwał nad nimi czuwał sztab fryzjerów, stylistów. Były konsultantki mody ślubnej z salonu Amy Love Bridal, była Natalia Ślizowska, projektantka, uczestniczka programu Project Runway, była Anna Korytowska, która projektuje suknie z jedwabiu. Makijaże przygotowywało  Studio Szminka z Poznania.

Na scenie zaśpiewały Siostry Hybiak, znane z programu The Voice of Poland, a układy taneczne zaprezentowali instruktorzy tańca towarzyskiego  Studio Tańca WDance oraz Janeiro House w kategorii pole dance. Przy okazji tak wielkiego wydarzenia miała też miejsce akcja charytatywna dla Fundacji Drużyny Szpiku.  Były też cudowne bukiety i biżuteria z kwiatów od INNA Studio, fascynatory, czyli ozdoby na głowę- dla niewtajemniczonych, od YOKOdesign. A sama Roma Grzybek, pomysłodawczyni i organizatorka wydarzenia dzielnie spinała wszystko na tzw. “ostatni guzik”.

Backstage rządzi się własnymi prawami. Tam wszystko jest możliwe. Dlatego życie zakulisowe różnych wydarzeń ciekawi mnie najbardziej.

Backstage Najpiękniejszej Panny Młodej był jednym z ciekawszych w moim życiu. I powiem wam szczerze, w tym konkursie wcale nie chodziło o rywalizację. Wiem. Wszyscy tak piszą. Jednak na tym wydarzeniu zorganizowanym w Hotelu Andersia na Palcu Andersa w mieście koziołków rzeczywiście tak było.

Przy tej okazji chodziło o wspólne działanie, przyjaźń, dobrą zabawę. Oczywiście, był stres, było zdenerwowanie, obawa, czy wszystko będzie na czas. Ale takie emocje są normalne, zwłaszcza gdy “puszcza” oczko w pończosze, odbija się tusz do rzęs na policzku, czy opada “po wyjściu” fryzura. Jednak był też uśmiech na twarzach, wspólne zaangażowanie, sympatia i pomoc w tych trudnych chwilach. Przyszłe panny młode, mimo, że były rywalkami na scenie, na backstage-u były  dziewczynami, między którymi zawiązywały się przyjaźni.

Na niewielkiej powierzchni było wszystko o czym każda kobieta marzy: salon fryzjerski, salon kosmetyczny, salon mody ślubnej i sukien. Było też mini studio fotograficzne, kwiaciarnia i kafeteria, salon obuwniczy, salon biżuterii i oczywiście biuro NPM, z którego zarządzane było całe przedsięwzięcie.

Backstage Najpiękniejszej Panny Młodej był jednym z ciekawszych w moim życiu. Było profesjonalnie i kolorowo.  I powiem wam szczerze: w tym konkursie wcale nie chodziło o rywalizację. Tu liczyło się  wspólne działanie i dobra zabawa.

Jestem wdzięczna, że wiele osób na tyle mi ufa- jako redaktor, że zaprasza mnie właśnie za kulisy. Dzięki takim zaproszeniom mogę uchylić rąbka tajemnicy z życia po tej drugiej stornie sceny, tam gdzie zaproszeni goście nie mają wstępu. Oprócz tego, że trzymam aparat fotograficzny, chętnie trzymam też np. pędzel do pudru.

Dziękuję Pni organizator za zaproszenie, dziewczynom- finalistkom za współpracę,  salonowi fryzjerskiemu Śródka 1 w Poznaniu za loki, firmie Różowa Beza za kawałek tortu weselnego, był pyszny. Natomiast najpiękniejszym pannom młodym życzę dużo miłości i szczęścia u boku przyszłego męża.

GALERIĘ ZE ZDJĘCIAMI ZNAJDZIESZ TUTAJ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45a 46 47 48 49 50 51 52 53

Leave A Reply