Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami – Łukasz Garlicki: Postanowiłem przełamać wstyd

0

Wygląda na to, że Taniec z gwiazdami to nasz ulubiony narodowy program, bo kolejne edycje, realizowane przez kolejne stacje, cieszą się niesłabnąca popularnością. Krytyków wciąż jest wielu, ale czy ilością krytyków nie mierzy się przypadkiem sukcesu:)? Do wystąpienia w najnowszej edycji przekonał się nawet popularny aktor Łukasz Garlicki. Sam twierdzi, że zgodziłby się wcześniej, ale zawsze wstydził się tańczyć.

Łukasz Garlicki to aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Brał udział zarówno a w ambitnych projektach teatralnych, jak i popularnych serialach, jak “BrzydUla”. stworzył lubiany Projekt Warszawiak. W trzeciej edycji polsatowskiego show “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” tańczy u boku Magdaleny Soszyńskiej-Michno.

W rozmowie z “Tele Tygodniem” aktor wyznał, że kilka razy odmawiał już udziału w programie, ale przeszkadzał mu wstyd przed tańczeniem. Ostatecznie jednak postanowił się przełamać. – teraz wiele elementów złożyło się na moja decyzję. Przed wszystkim chęci i czas. (…) Powiedziałem sobie “dlaczego nie?”. Postanowiłem przełamać wstyd i ograniczenia. Prócz tego to jest szans, żeby poznać coś kompletnie obcego, a ja lubię się wkradać na nieznane terytoria i chłonąc wiedze z różnych dziedzin – powiedział aktor.

1 of 1

Leave A Reply