Ostatni Klaps – O czym jest film Mariusza Pujszo. Zwiastun filmu

0

Na ekrany wszedł niedawno polski film “Ostatni Kaps” Mariusza Pujszo w reżyserii Gerwazego Reguły.  Zobaczcie zwiastun i dowiedzcie się, o czym jest ta komedia pomyłek.

Film “Ostatni Klaps” opowiada o znanym reżyserze Sławoj Maria Hałaburda (Maiusz Pujszo), który najlepsze dni ma już dawno za sobą. Jego życie wydaje się być już skończone. Udręczeniem dla Hałabrdy jst zwłaszcza rozgoryczona  żona i komornik, którego regularne wizyty są stałym punktem programu w rodzinie Hałburdów. Bezrobotny syn – pasożyt – również nie ułatwia twórcy życia.

Pewnego dnia w mieszkaniu Sławoja zjawia się Marek Obraniak (Marek Włodarczyk), polski producent- który proponuje mu zrobienie filmu o Marii Walewskiej. Hałaburda jest zachwycony. Nie wie jednak, że Obraniak jest tak naprawdę producentem filmów porno, który zdecydował się na współprace pod wpływem kaprysu swojej rozgoryczonej gwiazdy – w tej roli Maja Fykowska.

Dalej widzów czeka zabawna seria zdarzeń, prawdziwe  starcie artystycznej wizji twórcy z erotycznym scenariuszem Obraniaka.

Ostatni Klaps – zwiastun filmu

 

1 of 1

Leave A Reply