House of Cards – sezon 3: Jak obejrzeć go za darmo w internecie

0

“House of Cards” to serial nowej generacji: profesjonalnie wyprodukowany, wysokobudżetowy, ale dostępny dla widzów w internecie. Twórcy serii o Franku Underwoodzie doskonale znają profil współczesnego widza – dlatego odcinki “wpuszczane” są do sieci na raz. Dla producentów nie jest tajemnicą, że tak wciągający serial będziemy chcieli obejrzeć jednym ciągiem, zarywając noc i przy laptopie.

“House of Cards”to serial o władzy. Właściwie tylko i wyłącznie o władzy, bo cała reszta jest tylko tłem. Oglądanie zmagań walczącego o kolejne szczeble wtajemniczenia w Białym Domu, Franka, sprawia, że sami wręcz czujemy jego pragnienie. Jego żądzę podbicia wszystkiego, co człowiek jest w stanie podbić.

Kevin Spacey jest w tej roli cudowny, niezastąpiony, to rola jego życia, mimo że wcześniej niemało już przecież osiągnął. To, jaki wpływ na współczesne społeczeństwo ma ten wielki aktor w tej wielkiej roli widać choćby po niezręcznej próbie Baracka Obamy – który postanowił prowadzić narrację niczym Spacey i podbić serca internautów.

Barack Obama naśladuje Franka Underwooda

Ci, którzy jeszcze nie widzieli House of Cards…nie wiem, czym Was jeszcze przekonać. Po prostu spróbujcie. Sezon trzeci zawiera miły posli akcent – i to akcent niemały – 10. i 11. odcinek wyreżyserowała bowiem Agnieszka Holland.

House of Cards – sezon 3 – jak oglądać w internecie

Netflix nie jest dostępny w Polsce, ale nie powstrzyma to przecież wiernych fanów serialu (takich jak ja). 28 lutego “House of Cards”pojawił się w Polsce w ramach oferty NC+ w wypożyczalni VOD. Zapewne trzeci sezon będzie można również śledzić na AleKino+, tak jak było w przypadku poprzednich serii.

House of Cards – zajawka trzeciego sezonu

 

Leave A Reply