Pirackie opowieści – aktywizujące książki dla najmłodszych w drogeriach Rossmann

0

Od dnia 20 marca br. na półkach drogerii Rossmann będzie można znaleźć serię książeczek z cyklu „Pirackie opowieści”, przeznaczonych dla młodszych dzieci, które wraz z bohaterami baśni zanurzą się w Czarodziejską Krainę, aby przeżyć nie tylko niezwykłe przygody, ale również odkryć znaczenie przyjaźni, zaufania i wspólnego działania.

Czytelnicy biorą udział w przygodach bohaterów rozwiązując łamigłówki, przechodząc przez labirynty czy przyklejając naklejki. Książka wpływa na ogólny rozwój najmłodszych ćwicząc motorykę małą oraz ucząc podejmowania decyzji, analitycznego myślenia i rozwijając wiedzę o otaczającym nas świecie, dzięki wkładkom edukacyjnym. W skład cyklu wchodzą:

W serii:
TRZY PERŁY
PIRAT ERYK I MAPA SKARBÓW
ELENA I PODWODNE KRÓLESTWO
ELIZA I JABŁKO ELFÓW
PIRACI I ODCZAROWANA KRAINA
POZNAJ PODWODNE KRÓLESTWO Z ELENĄ – książka do kolorowania
POZNAJ CZARODZIEJSKĄ KRAINĘ Z ERYKIEM –  książka do kolorowania

Pirackie opowieści – edukacyjne książki dla dzieci z łamigłówkami, naklejkami i aplikacją na telefon

Seria przedstawia niesamowite losy Czarodziejskiej Krainy oraz królewskich trojaczków: Eleny, Elizy i Eryka, którym dobra Wróżka  Mórz podarowała skarby oraz perły o magicznych mocach. Kiedy zły Czarodziej Burz się o tym dowiedział, zapragnął skarbów dla siebie i napadł na królestwo. Dobra wróżka ukryła skarby i królewskie dzieci w bezpiecznych miejscach, a mapy z miejscem ukrycia skarbów wsadziła do butelek… Czy dzieci poznają swoją historię, odnajdą siebie i odczarują Krainę – dowiecie się z pięciu pełnych morskich przygód, czarodziejskich stworzeń i dalekich wypraw, części  Pirackich opowieści. A przechodząc labirynty, przyklejając naklejki i rozwiązując łamigłówki, pomożecie bohaterom w ich poszukiwaniach! Na koniec każdej z przygód  odkryjcie hasło, które pozwoli Wam wygenerować certyfikat ze zdjęciem Waszego dziecka w naszej Pirackiej Aplikacji i wcielić się w pirata, piratkę lub królewnę!

Obok ciekawej fabuły książka pozytywnie wpływa na ogólny rozwój dziecka wspierając,  m.in. :

- motorykę  ręki

- rozwój intelektu i analitycznego myślenia

- edukację  poprzez dołączone wkładki edukacyjne

- kształtowanie wartości takich jak prawość, pomoc innym, przyjaźń, rodzina i dążenie do celu

Pirackie opowieści znajdziecie sprzedaży w drogeriach Rossmann,  którym też leży na sercu rozwój Twojego dziecka!

Leave A Reply