SoWoman use: Verveiene L’Occitane zapach Prowansji Lato 2015

0

Spośród wszystkich ziół, które rosną wzdłuż ścieżek Prowansji tylko Werbena swym świeżym cytrusowym zapachem działa tak orzeźwiająco zarówno na ciało jak i na umysł.

Kiedy kosze wypełniają się świeżo zebraną, zieloną werbeną, nad targami Prowansji unosi się jej jedyny w swoim rodzaju zapach.

I tak też pachnie woda toaletowa Verbena L’Occitane en Provance.

Zapach pikantno- owocowy. Na lato. W sercu znajduje się ekstrakt z organicznej werbeny z Prowansji. Przywołuje on świeżo-pachnące targi w południowej Francji. Woda taletowa Werbena zawiera również olejki eteryczne z grejpfruta i cytryny z Włoch, dla uzyskania letniego zapachu, jednocześnie świeżego i owocowego. Skóra jest pachnąca, a ciało i umysł pobudzone.

Szczególnie polecam kobietom, które lubią marzyć. Zapach przeniesie nas do Francji i przepełni szczęściem. Zawłaszcza rano, kiedy przed pracą na spokojnie dopijamy  kawę, stojąc w promieniach słońca możemy, czując świeżość Werbeny, jesteśmy w magicznej Prowansji.

verbena l'Occitane

Cena 195,00 zł  za 150ml

Linia kosmetyczna Verveine L’Occitane to również: mydło i żel pod prysznic, płyn do kąpieli, żel do mycia rąk, łagodny krem do rąk oraz mleczko do ciała, do włosów szampon i odżywka. Produkty są dostępne w sklepach L’Occitane en Provance oraz w oficjalnym sklepie firmy na Polskę.

Rémy Margiella, ekspert w dziedzinie roślin leczniczych, uprawia niewielkie pole organicznej werbeny w prowansalskim regionie Drôme. Suszona werbena przetwarzana jest na wodę z kwiatów i macerowany olej i w tej postaci służy do tworzenia kosmetyków L’OCCITANE. “Werbenę można zbierać dwa razy w ciągu roku – wczesnym latem i wczesną jesienią.”

Zobaczcie jak wygląda werbena i proces pozyskania ekstraktu z niej.

1 of 1

Leave A Reply