soWoman use: Terracotta Guerlain- Choose your terracotta glow.

0

Terracotta Guerlain – puder brązujący i podkreślający opaleniznę.

Produkt legenda. Terracotta puder  była pierwszym brązującym pudrem firmy Guerlain. Nieopalonej cerze dodaje magicznego blasku. Efekt –  muśnięcie promieniami słonecznymi. Lekka, przezroczysta. Przywraca naturalny, zdrowy blask skórze. Złoty połysk sprawia, że cera staje się zmysłowa.

Terracotta Guerlain

Formuła wzbogacona jest w aktywne składniki nawilżające, które nie wysuszają skóry, a pielęgnują ją dając uczucie długotrwałego komfortu. Skóra promienieje naturalnym pięknem.

Dostępna jest w ośmiu kolorach dla wszystkich odcieni skóry, w Polsce w czterech. W edycji Summer 2015 dostępna w dwóch odcieniach: 02- dla naturalnych blondynek, 03- dla naturalnych brunetek. Nie należy się tym do końca sugerować. Nasza redakcyjna brunetka wybrała odcień dla blondynek.

Opinia:

Ma niepowtarzalny zapach, który wręcz uzależnia. Jest to zapach tajemniczy.  Po nałożeniu nasza skóra pachnie wanilią z nutami drzewnymi. Po nałożeniu, zgodnie z zapewnieniami producenta, nie wysusza skóry. Utrzymuje się bardzo długo nawet  przy cerze ze skłonnościami do przetłuszczania się. Skóra nie błyszczy się przesadnie. Produkt polecany jest też dla osób z rozszerzonymi porami- puder jest matowy a jego drobinki rozświetlające, których nie jest za dużo, nie potęgują tej niedoskonałości cery. Idealny na zimę, kiedy nasza cera jest blada oraz na lato, by podkreślić opaleniznę. Daje satynowe wykończenie. 

Terracotta Guerlaina

Sposób nakładania – wizażystka sowoman.pl radzi

Aby sprawić, by nasza skóra była otulona promieniami słonecznymi wypróbuj nakładanie pudru techniką “3″ na skórze.

Nanosimy puder na pędzel, delikatnie strzepujemy na chusteczkę. Na każdej powierzchni bocznej twarzy nakładamy puder rysując “3″. Zaczynamy od czoła, do policzków, po brodę. Następnie robimy zarys twarzy na podbródku i przesuwamy pędzlem wzdłuż szyi.

Cena: 215 zł 10g

Sposób nakładania przedstawiony jest w reklamie Terracotta Joli Tient Powder1 of 1

Leave A Reply