soWoman use: Aromatyczny olejek do masażu Arbonne – bezpieczny kosmetyk dla każdej kobiety

0

Do masażu ciała, do masażu twarzy, do parówki na twarz, do kąpieli. Olejek do masażu firmy Arbonne to jeden z wielu wegańskich produktów tej firmy. Kosmetyk z serii Seasource Detox Spa to świeży zapach, lekka formuła olejku, aromaterapia i delikatna skóra.

W butelce znajduje się  mieszanka olejków eterycznych oraz składników pochodzenia morskiego. Olejek jest wyjątkowo naturalny.

Usuwa toksyny z powierzchni skóry i odżywia. Kluczowymi składnikami są glony morskie, koper morski, wyciąg ze spiruliny. Przyczynia się do usunięcia toksyn z powierzchni skóry i ją odżywia. Działa korzystnie podczas 5 zabiegów: masażu, kąpieli, kosmetyki twarzy, oczyszczających naparów na twarz i aromaterapii.

Olejek stosuj raz w tygodniu, stopniowo zwiększając częstotliwość użycia, nawet codziennie w razie potrzeby.

Masaż ciała wykonuj kolistymi ruchami w kierunku serca, aż do całkowitego wchłonięcia olejku

Masaż twarzy zacznij od oczyszczenia twarzy. Na wilgotną skórę nanieś niewielką ilość olejku i wklep go delikatnie w skórę zarówno twarzy, jak i szyi, zgodnie z przebiegiem mięśni. Unikaj okolic oczu.

Parówka na twarz oczyszcza pory skóry. Dodaj do parującej wody cztery porcje olejku z dozownika, pochyl się nad miską i nakryj głowę ręcznikiem. Pozostań tak 3-5 minut. Po zakończeniu oczyść i nawilż twarz.

Kąpiel wykonaj z 4-8 porcji olejku z dozownika. Dodaj go do wanny wypełnionej ciepłą wodą. Kąpiel powinna trwać 10-15 minut.

Aromaterapia na dwa sposoby: wmasuj w skronie niewielką ilość olejku lub rozpyl przy pomocy dyfuzora dla uzyskania miłej atmosfery i poczucia komfortu.

Wygodny w użyciu. W opakowaniu znajduję się pompka ułatwiająca użycie olejku. Dzięki niej możemy dozować olejek bezpośrednio na wybrane miejsce, unikając jednocześnie wyciekania olejku na butelkę.

detox arbonne (2)

Pojemość: 177ml

Aby kupić olejek kliknij tutaj

Leave A Reply