SoWoman use: Clinique Long last lipstick – nawilżająco i zmysłowo

0

Pomadka Clinique Long last lipstick podbiła serca niejednej Polki.

- Najbardziej długotrwała formuła. Efekt “świeżo nałożonej pomadki” utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Nie rozmazuje się, nie tworzy grudek, nie brudzi i nie wysusza- zapewnia producent.

Przyjrzyjmy się zatem tej pomadce.

Jej kremowa konsystencja sprawia, że bardzo dobrze rozprowadza się na ustach. Efekt nawilżenia utrzymuje się bardzo długo.  Satynowe, lekko połyskujące wykończenie daje nam uczucie i obraz pełnych, zdrowych ust. Jest to jedna z lepiej nawilżających pomadek. Jeśli macie wrażenie wiecznie spierzchniętych, suchych warg, jak ja, pomadka jest właśnie dla was.

Pomadka “wytrzymuje” wypicie kawy plus mały deser oraz zjedzenie obiadu. Jest to bardzo doby wynik jak na “zjadacza pomadek”. Nie wychodzi też poza linię warg. Nie skupia się też w bruzdach warg. Nie uwydatnia skórek.

Clinique Long last lipstick

Clinique Long last lipstick

Etui pomadki jest w kolorze srebra. Jest eleganckie i  wygodne, jednocześnie nowoczesne. Pomadka jest dobrze w nim zamknięta.

Wybrany przeze mnie odcień to PINKBERRY. Łagodny róż podkreślający naturalny kolor ust sprawdzi się zarówno podczas spotkania biznesowego, jak i spaceru, czy swobodnego wyjścia wieczornego. Kolor nie wymaga makijażu.

Poznajcie paletę barw na oficjalnej stronie Clinique i wybierzcie jakiś kolor dla siebie.

Cena pomadki: 99,00 zł.

1 of 1

Leave A Reply