SoWoman use: Czy herbata może być słona ?

0

Nadchodząca wiosna to bardzo dobry pomysł na oczyszcznie orgaznizmu. Dlatego też postanowiłyśmy wypróbować pewną herbatę zieloną Detox, którą redakcja dostała w podarunku z okazji nadchodzącej wiosny.

Po załatwianiu spraw “na mieście” w piękny słoneczny dzień postanowiłyśmy z poczuciem, że robimy coś wielkiego, zaparzyć ową herbatę.

Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że jest ona słona! Zastanawiałyśmy się , czy przypadkiem z naszymi kubkami jest wszystko OK.

Szybko sprawdziłyśmy skład. Okazało się, że herbata zawiera:

zieloną herbatę, czarny pieprz, imbir, tulsi- bazylię azjatycką, asafoetidę- zapaliczkę cuchnącą 😳, goździki, kardamon, cynamon, muszkatołowiec korzenny, czyli gałkę muszkatołową i rock salt, czyli sól.

Herbatę pije się dziwnie. Smakuje jak woda z ziołami i solą. Zapaliczka cuchnąca daje o sobie znać, a zielonej herbaty, do której smaku przyzwyczailiśmy się w Polsce, po prostu jakby nie było. Biorąc pod uwagę skład herbaty, wiemy, że jest ona oczyszczająca. Poza tym nic co zdrowotne nie jest smaczne 😉. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wytrwać w naszym postanowieniu i codziennie będziemy pić nasz Detox.

Źródło: archiwum własne autora

Źródło: archiwum własne autora

Polecam.

Paulina Badoń

 

1 of 1

Leave A Reply