O nas

Każda z nas jest inna, dlatego wszystkie jesteśmy wyjątkowe

Zawsze uważałyśmy, że poznałyśmy się nie bez powodu. A wspólny wyjazd na żagle utwierdził nas w tym przekonaniu. Z perspektywy czasu uważamy, że nie bez powodu załamała się pogoda do tego stopnia, że nie było możliwości rozwinięcia żagli. Utknęłyśmy na środku jeziora. Podczas długiej rozmowy, przy herbacie z cytryną, doszłyśmy do wniosku, że poczucie bezpieczeństwa, spokój ducha i dobre samopoczucie,  to najważniejsze wartości w życiu każdej kobiety. A w dzisiejszym świecie, niełatwym świecie, bardzo trudno kobietom to osiągnąć.

Tak właśnie powstała idea portalu.

Chcemy, by “Nasze Kobiety” poznały swoją wartość, by uwierzyły w swoje siły, były pewne siebie, a przy tym wyglądały kwitnąco, dbając o swój samorozwój i zdrowie.
Chcąc sprostać oczekiwaniom współczesnych Pań, stworzyłyśmy ten portal.

Mimo, że jesteśmy różnymi kobietami, łączy nas jedno- jesteśmy wyjątkowe. To sprawiło, że sowoman.pl też jest wyjątkowa. Bez względu na wiek, kolor skóry, zainteresowania, każda z Pań, która dołączy do naszego klubu, będzie czuła się wyjątkowo. To za sprawą różnorodności usług i informacji każda z Nas odnajdzie tu coś dla siebie. Wspólnie z nowymi znajomymi lub przyjaciółmi, będzie miała okazję doznać wielu ciekawych, nowych rzeczy, jednocześnie odkrywając na nowo swoją kobiecość.

Redakcja sowoman.pl

2  Paulina Badoń

Wydawca, redaktor

KT Katarzyna Tarasiuk

                                                          Redaktor prowadząca portalu

Dziennikarka, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z zamiłowania podróżniczka, fanka horrorów.

ewe 11 Ewelina Murawska

                                                             Redaktor działu Moda

Z wykształcenia politolog o wielu zainteresowaniach.  Jednak  to moda i fotografia sprawia jej największą radość. Dzięki niej wyraża swoją osobowość . Wyznaje zasadę zgodną ze słowami Anny Dello Russo  “Moda to deklaracja Twojej własnej wolności.”

nk2  Elwira Murawska

                                                              Redaktor działu Uroda

Z zamiłowania wizażystka i stylistka rzęs. Mimo wielu zainteresowań makijaż stanowi dla niej największą pasję życiową. Praca jest dla niej inspiracją i sposobem na życie, dzięki niej robi to, co w życiu kocha.

_20150816_172629 Aleksandra Statuch

                                                             Redaktor działu Kultura

Śmiejąca się często miłośniczka czytania, która nie żałuje czasu spędzanego między regałami biblioteki, czy księgarni i z książką w ręku. Szczególnie upodobała sobie twórczość Williama Whartona i do jego powieści wraca zawsze z miłą chęcią. Często sięga po poezję – zwłaszcza tę Haliny Poświatowskiej i ks. Jana Twardowskiego. Tak samo jak czytać, lubi też pisać i chciałaby kiedyś wydać swoją własną książkę. Ceni sobie połączenie muzyki i dobrych tekstów, a utworów takich jak te Starego Dobrego Małżeństwa, Artura Rojka, Comy może słuchać godzinami.

_G9J8528-1 Zdzisław Majkowski

                                                          Redaktor działu Inwestycje, Specjalista ds. inwestycji alternatywnych

Urodził się w znaku Barana, dla którego przyporządkowany jest najtwardszy i najcenniejszy z minerałów a mianowicie diament. Jest to też znak Marsa boga wojny. Coś w tym jest, że jest osobą charakteryzującą się wytrwałością w dążeniu do celu, nie ucieka przed trudnościami,  zawsze można na niego liczyć. Diamenty zawsze go fascynowały i na swój sposób onieśmielały, pozwalały poczuć się lepiej, pewniej w życiu. Z biegiem czasu zorientował się, że mogą one tworzyć wartości majątkowe Chciałby, aby wszyscy ludzie mogli w prosty i łatwy sposób bogacić się.  Służy pomocą w tym zakresie.

4  Urszula Nowakowska

                                                        Redaktor działu Podróże

Urodzona w Grajewie. Od 3 lat mieszka w Gdyni. Teraz postanowiła zamieszkać w Tajlandii i stąd prowadzić autorski  projekt Hakuna Matata. Lubi kiedy piasek, po którym biega masuje jej stopy. Kocha to uczucie, kiedy podskakuje na dziobie jachtu falującego pośród hordy delfinów. Uwielbia, kiedy muzyka unosi jej ręce i porusza nogi w rytm śpiewu w nieznanym jej języku. Czuje, że żyje, kiedy pokonuje wysokie góry pomimo lęku wysokości i jej 149 cm wzrostu. Ma milion pomysłów na minutę i jest wszędzie. Miłośniczka aktywnych wakacji i naszej planety w całej jej okazałości !!

zdjecie do biografii  Piotr Duszak

                                                            Redaktor działu Fotografia, Fotograf

Fotograf z wyboru, pasjonat, znawca i promotor fotografii cyfrowej. Nie boi się też tradycyjnych aparatów na kliszę. Szuka ciekawych rozwiązań w każdej dziedzinie fotografii. Od czasu do czasu zajmuje się niestandardowymi rodzajami sztuki fotograficznej jak fotografia w podczerwieni czy fotografia nocna. Jego ulubioną dziedziną jest fotografia krajobrazowa. Ukończył Technikum Fototechniczne przy ulicy Spokojnej, tym samym otrzymując tytuł fotografa i fototechnika. Chętnie pomaga innym i doradza jak udoskonalić swój warsztat fotograficzny.

mec. Krzysztof Ostaszewski - redaktor działu Porady Prawne

Aleksandra Baran - redaktor działu Styl Życia

Małgorzata Melon - redaktor działu Styl Życia

Julia Tyagi - redaktor działu Moda

Zapraszamy do kontaktu:

Wyślij do nas maila

sowoman.pl@gmail.com