Kim jest Marzena Kawa? [wiek, instagram, pytanie na śniadanie]

Marzena Kawa to znana i lubiana dziennikarka, która od lat związana jest z telewizją TVP. Można ją również usłyszeć w Programie 1 Polskiego Radia. Jeśli jesteście ciekawi informacji z jej życia zawodowego oraz prywatnego, przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Marzena Kawa?

Marzena Kawa urodziła się w 1974 roku. Kobieta pochodzi z Płocka, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, wydział politologii.

Od lat związana jest z telewizją TVP. Rozpoznawalność zdobyła prowadząc prognozę pogody (TVP 1), tworzyła również reportaże dotyczące ciekawych wydarzeń na terenie Polski. Przez pewien czas była prowadzącą Pytania na śniadanie (TVP 2), gdzie występowała u boku dziennikarza sportowego Roberta El Gendy. Zastępowała również Marzenę Piasecką w Teleexpressie na deser (TVP Info). Dziennikarkę można usłyszeć na antenie Polskiego Radia w programie Cztery Pory Roku. Jest również wykładowcą akademickim na Uniwersytetecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Telewidzowie darzą dziennikarkę sympatią za pozytywną energię oraz charakterystyczny promienny uśmiech. Marzena Kawa w wolnych chwilach podróżuje i dba o swoją sylwetkę na siłowni. Ponadto jest wielką miłośniczką kawy, ale przecież nazwisko zobowiązuje 😉

Marzena Kawa — życie prywatne

Marzena Kawa chroni swoje życie prywatne. Wiadomo jedynie, że jest mamą 8-letniego chłopca. Zdarza się, że na swoich mediach społecznościowych publikuje ich wspólne zdjęcia. Nie wiadomo jednak, kto jest jego ojcem i czy jest partnerem życiowym dziennikarki.

Marzena Kawa — Instagram

Marzena Kawa bardzo chętnie dzieli się wydarzeniami z życia na swoim instagramowym koncie @marzena_kawa. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 7,5 tysiąca użytkowników tego serwisu