Kim jest Dawid Narożny? [wiek, instagram, magdalena narożna]

Dawid Narożny jest założycielem jednego z najbardziej znanych zespołów disco polo w Polsce — Piękni i Młodzi. W 2019 roku rozstał się z żoną, a po wykluczeniu z zespołu stara się ułożyć swoje życie na nowo. Sprawdźcie, jak na co dzień żyje Dawid Narożny.

Kim jest Dawid Narożny?

Dawid Narożny urodził się 12 października 1989 roku. Muzyka od zawsze była jego pasją, a założenie zespołu jednym z pomysłów na przyszłość.

Muzyk założył zespół Piękni i młodzi razem z Magdą Narożną oraz Danielem Wilczewskim. Na początku działalności grywali przede wszystkim na weselach, a swoje numery regularnie dodawali do sieci. Wystąpili również w muzycznym programie Must Be The Music, gdzie dotarli aż do finału. To zapewniło im jeszcze większy rozgłos i zdobycie wielu fanów. Ich najbardziej znane piosenki to Ona jest taka cudowna i Tak już bez ciebie.

Dawid Narożny i Magda Narożna

Dawid i Magda Narożna przez wiele lat uchodzili za parę idealną. Razem występowali na scenie i dzielili się radością z fanami na koncertach oraz w mediach społecznościowych. W 2019 nieoczekiwanie wzięli rozwód. Mimo tego nadal razem koncertowali, zapewniając fanów, że ich problemy osobiste nie wpłyną negatywnie na działanie zespołu Piękni i Młodzi.

W międzyczasie Dawid znalazł sobie nową partnerkę — Joannę. Magda Narożna również pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym partnerem — Krzysztofem. Niestety na początku 2020 roku pomiędzy byłymi małżonkami doszło do awantury, czego skutkiem było wykluczenie Dawida Narożnego z Pięknych i Młodych. Jak zapewniła jego była żona, taką decyzję podjęła w porozumieniu z pozostałymi osobami z zespołu.

Dawid Narożny ze w związku z Magdą Narożną ma córkę — Gabrysię, z którą coraz częściej z śpiewa. Rozpoczęli od największych hitów Pięknych i Młodych, a teraz śpiewają po angielsku. Ostatnio wspólnie nagrali kolejny utwór. Tym razem zaśpiewali po angielsku piosenkę Shallow z filmu A Star With Is Born.

Wokalista ze związku z nową partnerką Joanną ma syna — Marcela, który urodził się w listopadzie 2020 roku.

Dawid Narożny po rozstaniu z Piękni i Młodzi

Po rozstaniu z zespołem Piekni i Młodzi Dawid Narożny rozpoczął solową działalność muzyczną. Wokalista ma już na koncie pierwsze utwory i klipy, m.in. piosenkę nagraną wspólnie z Endrju pt. Zrobię z Ciebie Pannę Młodą. W serwisie Youtube na kanale Dawid Narożny Music można również posłuchać nowych utworów Narożnego, m.in. Prezent czy Nosiłem Kwiaty Ci.

Dawid Narożny — Instagram

Dawid Narożny prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @dawidnarozny. Aktualnie, jego aktywność śledzi ponad 61 tysięcy internautów. Znajdziemy tam zdjęcia z zespołem, a także z córką oraz nową rodziną Dawida.