Pieniny

0

Pierwszy wyjazd w Pieniny, pogoda dopisała, na niebie widać tylko lekkie chmury. Postanowiłem wybrać się z kolegą fotografikiem pierwszego dnia na Sokolicę. Zaledwie kilka godzin marszu i już jesteśmy na szczycie.

Po obfotografowaniu najważniejszej atrakcji w Pieninach – drzewka, które rośnie od setek lat nad trzystometrową przepaścią, postanowiliśmy pójść dalej. Z faktu, że pogoda dalej nam sprzyjała, bez zastanowienia poszliśmy dalej mijając kolejne górki. Doszliśmy do miejsca docelowego, czyli najwyższego szczytu w tych górach – Trzech Koron. Widok zachwycił nas tak bardzo, że postanowiliśmy zostać tam dwie godziny w silnym wietrze.

W końcu doczekałem się kadru na który czekałem. Naszły trochę większe chmury, które idealnie wypełniły kadr i dały światłu szansę na zrobienie prześwitów.

Na pierwszym planie chciałem zaznaczyć piękne i drzewiaste Pieniny Środkowe, a z tyłu najwyższe Polskie góry a mianowicie Tatry. Malowniczy widok zostanie w mojej pamięci jeszcze na długi czas, a dopełnieniem do tego będzie wykonane w tych górach zdjęcie.

Historia zdjecia (678x1024)

Po więcej kadrów zapraszam na mojego Facebooka.

Leave A Reply