Prestige Galaxy

  Prestige Galaxy

4&8 PRESTIGE GALAXY to nasz pomysł na wspólne działania kulturalno-rozwojowe, integrujące środowiska artystyczne i biznesowe.

Zdjęcie do--Opis PGC na sowoman

To my: Mira i Pola, kobiety z różnych pokoleń, a jednak całkiem sobie bliskie, doskonale się rozumiejące, mające podobne pasje i zainteresowania! Połączyła nas radość życia, szczerość intencji i otwartość na innych.

Mamy zbliżone  zainteresowania, poglądy, nastawienie do życia, dążenie do rozwoju, zaufanie do świata i ludzi.

Jesteśmy pełne optymizmu, pozytywnych emocji, kochamy piękno, sztukę, naszą pasją jest budowanie relacji z ludźmi, sprawianie innym radości, poszerzanie kręgu ludzi szczęśliwych, podobnie jak my, w pełni zadowolonych ze swego istnienia.

Kochamy muzykę, uwielbiamy tańczyć, tworzymy duet wyrazistych, entuzjastycznych menedżerów, zajmujących się m.in. promocją artystów i organizacją wydarzeń w tym: koncertów, gali, szkoleń, warsztatów, festiwali, akcji charytatywnych i różnego rodzaju eventów w szerokim tego słowa znaczeniu. Naszą misją jest wnoszenie wartości dodanej do oczekiwań zleceniodawców i rzetelne spełnianie specjalnych wymagań klientów z całego świata.

4&8 Prestige Galaxy – działamy z pasją i entuzjazmem, spełniamy swoje i innych marzenia, dobrze się przy tym bawiąc.

PRESTIGE GALAXY CLUB

To społeczność aktywnych i przedsiębiorczych osób, doceniających „dobre życie” w szerokim rozumieniu tego słowa, które szukają nowych kontaktów, chcą budować relacje z innymi, a przy tym przebywać w interesującym, niebanalnym towarzystwie, wymieniając się doświadczeniami, miło i twórczo organizować swój wolny czas.

Misją Klubu jest stworzenie środowiska osób zadowolonych z życia, potrafiących zadbać o siebie i swoje otoczenie, zrelaksowanych, otwartych na innych, cieszących się relacjami i dzielących swoimi zainteresowaniami, którzy dążą do rozwoju i życia zgodnie ze swoją pasją.

W ramach PRESTIGE GALAXY CLUB organizowane są spotkania o nazwie POWER HOUR.

Są to klubowe spotkania osób bez żadnych norm wiekowych, o różnych zainteresowaniach, które chcą wyjść z domu, aby pobyć w interesującym gronie, wymienić się pomysłami w sferze biznesu, rozrywki, a także rozwijać się, dowiedzieć się czegoś o innych, w bezpośrednim kontakcie, lub też opowiedzieć o sobie, swojej pasji, w atmosferze wzajemnej akceptacji i luzu.
Popieramy kreatywne pomysły na udoskonalenie formuły funkcjonowania klubowiczów, a wszystko po to, aby m.in. poprzez zainicjowane wirtualnie kontakty rozwijać bezpośrednie interakcje, które są znacznie przyjemniejsze i skuteczniej integrują, szczególnie środowiska ludzi kreatywnych, przedsiębiorczych.

W erze smartfonów i portali społecznościowych wydawać się to może niektórym dość archaiczne… jednak nam się wydaje całkiem sensowną reaktywacją dobrych praktyk w relacjach międzyludzkich.

Skontaktuj się z nami